cicolinalilu | Do postele

cicolinalilu

Obrázok používateľa cicolinalilu
Overená: 
Hlboký orál
Kedy som k dispozícií:
Kedy som k dispozícií
Pondelok: 
Po telefonickej dohode
Utorok: 
Nonstop
Po telefonickej dohode
Streda: 
Nonstop
Po telefonickej dohode
Štvrtok: 
Nonstop
Po telefonickej dohode
Piatok: 
Nonstop
Po telefonickej dohode
Sobota: 
Nonstop
Po telefonickej dohode
Nedeľa: 
Nonstop
Po telefonickej dohode
Tel. číslo / e-mail: 
+421948413877
Kontaktujte ma: 
Telefonicky
Adresa: 
Vavilovova
Kraj: 
Bratislavský kraj
Mesto: 
Bratislava 5
Prsia: 
Veľkosť 5
Silikónové prsia: 
Nie
Vek: 
41r
Výška: 
163cm
Hmotnosť: 
59kg
Farba očí: 
zelené
Farba vlasov: 
ryšavé
Ponúkam: 
Ponúkam privát
Úprava prirodzenia: 
úplne vyholená
Orientácia: 
bisexuálna
Druhy masáží: 
Klasická masáž
Nuru masáž
Relaxačná masáž
Tantra masáž
Jazykové znalosti: 
Slovensky
Česky
Anglicky
Fráncúzky
Skúsenosti: 
Skúsená
Špeciálne detaily: 
erotická bielizeň
erotické pomôcky
erotické topánky
klimatizácia
možná hra na erotickú rolu či hru
parochne
Rozlúčky so slobodou
veľké zrkadlo na izbe
Všetky služby zásadne/vždy len s ochranou
Praktiky: 
Autoerotika
Doprovod
Fetiš
Hlboký orál
Ľahké S/M
Masáž
Orál
Pánsky anál
Piss
StrapOn
Striptíz
Pravý panel
Niečo o mne: 

Objednať sa môžeš aj vopred pár hodín, či dní, minimálne však 1hodinu vopred. ( potom si to potvrdíme-samozrejme) Na dopoludnie-telefonicky 1 deň vopred. WWW.EROTICKA-MASAZ.SK-všetky info(súkromná web site)Vždy je dostupnosť vyznačená len na daný deň prípadne týždeň. Ak neriešiš prioritne vek- si vítaný. Mám svoju prácu veľmi rada, som šťastná, ak niekto odchádza odo mňa šťastný a s blaženým úsmevom na perách s pocitom že sa pri orgazme ocitol v nebi. VŠETKY PROGRAMY SA DAJÚ UPTRAVIŤ, DOPLNIŤ, PRISPOSOBIŤ Vášmu želaniu. Prvoplánovo sex neponúkam-nevylučujem ho-môže sa pritrafiť všeličo. A Keď náhodou-tak výlučne s ochranou. ( samotný sex neponúkam-len situácia sa tak môže občas náhodne "vyvinúť" - nie som frigidná a občas môžem ustúpiť zo striktnej pozície "len masérky" Som najmä "len žena, čo má mužov rada a rada im robí dobre". )
Výber z ponuky-viac na: eroticka-masaz. sk/blog:
1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška Použité sú v jednej masáži prvky Tantra, nuru, erotickej celým telom, prsiami rukami, + mega orgazmus ak chceš i terapeutická na uvoľnenie stuhnutých svalov=130€ ( Happy end-koľko a ako chceš-týka sa všetkých programov)
2/1h-erotická masáž + happy end - 100€
3/Royal massage - 2h - 160€-Prvky Tantra spojené s nuru a empatickými trikmi na zvýšenie rozkoše, perličková kúpeľ chodidiel, lávové kamene
4/Masáž pre náročných - 2 hodiny cca 200€-program dohodou
5/Krátka masáž intímnych partií 30min = 60€
Vedľa euronics-TPD, zástavka Farského, parking free
V prípade. že by prišlo k intímnejšiemu zblíženiu-sexuálne praktiky VÝLUČNE s OCHRANOU!
Rada Vás uvítam v mojom KLIMATIZOVANOM čistom bytíku, Na všetky masáže ktoré mám v pomuke-HTTP://EROTICKA-MASAZ. SK/BLOG- Ti viem poskytnúť primeranú zľavu. Stránka JE MOJA SÚKROMNÁ, na nej som ja-NIE SOM PODNIK. OBJEDNáVKY LEN TELEFONICKY-NIE SMS! Erotická tantra nie je o budhoch, nádherne vyzerajúcich mladých masérkach ani o nedotknuteľnosti masérky a luxusných priestoroch, ale o RELAXE a POCITOCH PRI DOTYKOCH-Dotyky sú cielené, nie bezduché hladkanie. Zapájam znalosti erotogénnych zon a akupresúrnych bodov na zvýšenie rozkoše ako aj prvky, ktoré do masáže "nepatria", ale zvyšujú Tvoju rozkoš. Diskrétnosť, zdravie a garancia stretnutia NÁS DVOCH bez prítomnosti neželaných očí GARANTUJEM.. Foto - 06/2019- Počet vrcholov je neobmedzený-i keď obyčajne stačí jeden ale MEGAORGAZMUS. Ak sa nedovoláte- Na zmysluplné sms odpoviem-hneď ako budem môcťVŚETKY INFO SÚ NA MOJEJ STRÁNKE.
Odporúčam: Mix masáží=130€/90min
Po otvorení dverí Ťa čakám pekne upravená, v erotickom prádielku a kostýme, či šatách, podväzkoch a vysokých opätkoch. V kľude si môžeme dať čajík, kávičku, porozprávať sa pri relaxačnej hudbe. Na detailné upresnenie Tvojich predstáv máš čas. Aj Ty môžeš popustiť uzdu svojej fantázii a prípadne mi ju môžeš predostrieť. /Či to chceš nechať na mňa? / Začnem si Ťa pomaličky vyzliekať, spolu sa môžeme osprchovať i keď ja už budem okúpaná a nedočkavá ne Teba. Jemnými ťahmi Ťa začnem masírovať prírodným olejčekom bez vône.. Z jemnej a intenzívnej tantry, postupne prejdem do nuru masáže / masáž celým telom- olejová/prsiami, rukami, celým telom Ťa budem rozmaznávať dotykmi a kĺzavými pohybmi, až Ťa nabudím k rozkoši. Keď Ťa otočím už bude Tvoj poklad v pozore a začína nebeské vzrušenie, ktoré budem predlžovať toľko ako sa len dá. Ak to už nebudeš vedieť vydržať, môžeš sa zapojiť a čo bude potom? To sa vyvinie samo od seba. Ak budeš blažený v nečinnosti, nič a nikto Ťa nebude nútiť sa čo i len pohnúť, všetko spravím za Teba. Na konci môžeš očakávať prudký výbuch gejzíru, ktorý usmerníme želaným smerom. Ak sa budeš chcieť zapojiť-nie som proti.
Mám množstvo alternatív, kde nemusíš byť pasívny ( vzájomná Tantra, Vzájomná Nuru, Vzájomná masáž-napr.. )ktoré ti viem ponúknuť a aj Ťa do nich "zasvätiť". Všetci solídni gentlemani od 18 - 100 rokov sú vítaní. SOM Skúsená MASÉRKA S LICENCIOU NA KLASICKÉ MASÁŽE, TANTRA MASÁŽE, THAJSKÉ MASÁŽE, s 2.stupňom Reiki ( práca s energiou) a s množstvom iných masérskych certifikátov a dlhoročnou praxou. Študovala som najmä v zahraničí. Znalosť anatómie a akupresúrnych bodov, citlivých zón sa nedá naučiť len skúsenosťou a aj tých mám veľa.
Tantra masáž je najmä hlboko intímna a diskrétna záležitosť. Výmena pocitov a energií medzi dvoma ľuďmi, nie "skupinová párty". Dynamická, nežná, živelná, až živočíšna či vzájomná-záleží na povahe, psychickom rozpoložení klienta a na dohode. Rozkoš pocítiš mojimi šikovnými rukami, či telom ( NURU) nie je treba nič iné, verím, že ak máš rád nežné dotyky, budeš sa rozplývať blaženosťou.
Vnímavými dotykmi Ťa privediem do nebeského relaxu. Máš toľko možností, ako nikde. MOJE Programy SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu doplnené o terapeutickú masáž, reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. Každá masáž môže byť s dotykmi na telo.
Vedľa Euronics-TPD-zástavka Farského

VIP: